O nas

Kim jesteśmy???

Jesteśmy normalnymi ludźmi ;), którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, ale przede wszystkim z pełną odpowiedzialnością i powagą. W związku z tym oprócz nieustannego poszerzania wiedzy zdobyliśmy także liczne uprawnienia i certyfikaty poświadczające posiadane przez nas profesjonalne narzędzia, bogatą wiedzę oraz praktyczne umiejętności na najwyższym poziomie. Nie boimy się żadnych zleceń w obrębie instalacji sanitarnych (w tym wod-kan, grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych itd.)

Począwszy od podstawowych uprawnień eksploatacyjnych elektrycznych, gazowych i ciepłowniczych:

Poprzez uprawnienia dozorowe:

Do zaawansowanych uprawnień np. FGAZ (niezbędnych do legalnego montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła bez narażania naszych klientów na przykre skutki prawne i sankcje finansowe):

Posiadana wiedza i doświadczenie, a także pozytywna opinia wśród klientów wzbudziła także zaufanie wśród producentów renomowanych urządzeń. Zaowocowało to licznymi uprawnieniami autoryzacyjnymi (poniżej wybrane z nich):

W miarę możliwości staramy się także wspierać młode pokolenie i pomagać, materialnie i niematerialnie – jak się tylko da 🙂