Nasza oferta / Nasze realizacje

Oferta / Nasze realizacje

Wszystkie zdjęcia stanowią naszą własność i zabraniamy ich kopiowania i rozpowszechniania.

1. Wentylacja mechaniczna (rekuperacja) oraz klimatyzacja

Chętnie wykonujemy prace związane z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz instalacje klimatyzacyjne. W przypadku braku projektu sami obliczamy i dobieramy instalację zgodnie z wymaganiami klientów i obowiązującymi przepisami.

2. Instalacje centralnego odkurzania

Jako uzupełnienie oferty wykonujemy także instalacje centralnego odkurzania od projektu po montaż instalacji i urządzeń.

3. Instalacje wodno-kanalizacyjne

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje wodne (w tym systemy uzdatniania) oraz kanalizacyjne. Zachęcamy do kontaktu z nami już na etapie projektu architektonicznego, aby instalacja spełniała oczekiwania i była dopasowana do specyficznych urządzeń (różne rodzaje baterii, natrysków podtynkowych i natynkowych, odpływów liniowych czy urządzeń AGD).

4. Instalacje grzewcze

W wykonywanych przez nas instalacjach stosujemy ogrzewanie płaszczyznowe (podłogowe, ścienne, sufitowe), ogrzewanie konwekcyjne (grzejniki panelowe, grzejniki kanałowe) oraz wszelkiego rodzaju nagrzewnice powietrza (w systemie wentylacji lub nagrzewnice gazowe, wodne i elektryczne).

5. Źródła ciepła (kotłownie)

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne do wspomagania instalacji CO), ale wykonujemy także tradycyjne kotłownie wyposażone w kotły gazowe (kondensacyjne i konwencjonalne) jak i stałopalne (groszek, biopaliwa, pellet).